Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Albumy prywatne” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Album Małgorzaty Pawlak”

 

Uczniowie klasy VIIa ze Szkoły Podsatwowej w Balinie

Kolekcja (zbiór/zespół): Albumy prywatne, Słowa kluczowe: szkolnictwo, dziecko, uczeń, Szkoła Podstawowa w Balinie, Balin (gm. Chrzanów)


Zdjęcie klasowe klasy VII a ze Szkoły Podstawowej w Balinie zrobione w roku szkolnym 1916/1962. W pierwszej ławce siedzą Janina Dulowska i Danuta Dulowska, w 2 ławce Zofia Warchoł, Halina Ślusarczyk, w trzeciej ławce Zygmunt Kowalski, w czwartej ławce Józef Wołek, Leszek Biśta, Władysław Jarosz. W ławkach pod ścianą siedzą Fryderyk Mamica w pierwszej ławce, za nim Edwarda Doległo oraz Zofia Jurkiewicz, w trzeciej ławce Henryk Seweryn i Edward Siata, a w ostatniej ławce pod ścianą Krystyna Dudek. Pod ścianą siedzą od lewej: Jan Ślęczek, Stefania Patyk, Danuta Kozub, Anna Szubel, Jan Druciak, Janina Ślusarczyk. Przy drzwiach stoi nauczyciel - Leonia Wolniak. Do klasy tej uczęszczali również uczniowie nierozpoznani lub nieobecni na zdjęciu: Krystyna Biśta, Stanisław Biśta, Henryk Buła, Krystyna Ciupek, Antoni Dębski, Leszek Filipek, Janusz Jamrozik, Zdzisław Kaszuba, Marian Kondek, Edward Szubel i Maria Sarnik.


Nazwa dokumentu: Uczniowie klasy VIIa ze Szkoły Podsatwowej w Balinie
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Albumy prywatne
Teczka (jednostki archiwalna): Album Małgorzaty Pawlak
Numer ID: CATL 43 J / 3.4.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1961-09-01 - 1962-06-30
Miejsce wytworzenia: Balin
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępniła Małgorzata Pawlak
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: szkolnictwo, dziecko, uczeń, Szkoła Podstawowa w Balinie, Balin (gm. Chrzanów)
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Album Małgorzaty Pawlak"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.