Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Małgorzaty Pawlak”

 

Zaświadczenie o odbyciu służby wojskowej z 1931 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: zaświadczenie, wojsko, Chrzanów (pow. chrzanowski), służba wojskowa, 73. Pułk Piechoty p.w.


Zaświadczenie o przysposobieniu wojskowem I-go stopnia dla Władysława Jurkiewicza poświadczające odbycie służby wojskowej w okresie od 01.09.1930 do 30.06.1931 w 73. Pułku piechoty. Zaświadczenie zostało wydane 30 czerwca 1931 roku w Chrzanowie i podpisane przez Powiatowego Komendanta P.W. oraz Obwodowego Komendanta P.W. Na zaświadczeniu widnieją dwie pieczęcie: 1) pieczęć podłużna, imienna Komendanta Obwodu P. W. 73 p.p. – majora Kazimierza Derkacza, 2) pieczęć okrągła Dowództwa 73. Pułku Piechoty


Nazwa dokumentu: Zaświadczenie o odbyciu służby wojskowej z 1931 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Małgorzaty Pawlak
Numer ID: CATL 43 A / 5.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1931-06-30
Wytwórca: Dowództwo 73. Pułku Piechoty Obwodowa Komenda p.w.
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępniła Małgorzata Pawlak
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zaświadczenie, wojsko, Chrzanów (pow. chrzanowski), służba wojskowa, 73. Pułk Piechoty p.w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Małgorzaty Pawlak"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.