Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Małgorzaty Pawlak”

 

Świadectwo egzaminu czeladniczego wystawione przez Izbę Rzemieślniczą w Krakowie z 1947 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: Izba Rzemieślnicza w Krakowie, egzamin czeladniczy, czeladnik, rzemiosło, Chrzanów (pow. chrzanowski), świadectwo, dokument


Świadectwo złożenia egzaminu czeladniczego (nr rej. 3745/46) i uzyskania praw i tytułu czeladnika ślusarskiego dla Władysława Jurkiewicza wystawione przez Izbę Rzemieślniczą w Krakowie 23 lutego 1947 roku w Chrzanowie. Świadectwo podpisane jest przez Komisję Egzaminacyjną Czeladniczą dla rzemiosła ślusarskiego (podpisy prezesa i trzech członków nieczytelne) oraz opatrzone pieczęcią owalną Izby Rzemieślniczej w Krakowie.


Nazwa dokumentu: Świadectwo egzaminu czeladniczego wystawione przez Izbę Rzemieślniczą w Krakowie z 1947 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Małgorzaty Pawlak
Numer ID: CATL 43 A / 5.1.5
Sygnatura: brak
Autor: Komisja Egzaminacyjna Czeladnicza
Data wytworzenia: 1947-02-23
Wytwórca: Izba Rzemieślnicza w Krakowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: certyfikat
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępniła Małgorzata Pawlak
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Izba Rzemieślnicza w Krakowie, egzamin czeladniczy, czeladnik, rzemiosło, Chrzanów (pow. chrzanowski), świadectwo, dokument
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Małgorzaty Pawlak"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.