Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Elżbiety Markiewicz”

 

Karta legitymacyjna Towarzystwa Strzeleckiego z 1914 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: Związek Strzelecki, organizacje paramilitarne, legitymacja, dokument, Chrzanów (pow. chrzanowski), Towarzystwo Strzeleckie w Chrzanowie


Karta Legitymacyjna Józefa Markiewicza, który przystąpił do Związku Strzeleckiego w Chrzanowie 1 stycznia 1914 roku. Na pierwszej stronie legitymacji znajduje się pieczęć Towarzystwa Strzeleckiego w Chrzanowie oraz podpis prezesa (nieczytelny). Na drugiej stronie widnieją potwierdzenia zapłaty podatku (od stycznia do lipca)


Nazwa dokumentu: Karta legitymacyjna Towarzystwa Strzeleckiego z 1914 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Elżbiety Markiewicz
Numer ID: CATL 43 A / 5.2.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1914-01-01
Wytwórca: Towarzystwo Strzeleckie w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: legitymacja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępniła Elżbieta Markiewicz
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Związek Strzelecki, organizacje paramilitarne, legitymacja, dokument, Chrzanów (pow. chrzanowski), Towarzystwo Strzeleckie w Chrzanowie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Elżbiety Markiewicz"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.