Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Elżbiety Markiewicz”

 

Legitymacja szkolna na rok 1935/36

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: uczeń, legitymacja, szkolnictwo, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Chrzanów (pow. chrzanowski)


Legitymacja Heleny Markiewicz (córki Józefa i Władysławy Markiewicz) – uczennicy szkoły powszechnej im. Marii Konopnickiej w Chrzanowie, która uczęszczała do oddziału IV B. Legitymacja na rok 1935/36. Podpisana przez dyrektorkę szkoły Antoninę Papuzińską oraz posiadacza legitymacji – Helenę Markiewicz. Pieczęć sucha, okrągła i podłużna szkoły nieczytelne.


Nazwa dokumentu: Legitymacja szkolna na rok 1935/36
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Elżbiety Markiewicz
Numer ID: CATL 43 A / 5.2.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1935-09-01 - 1935-09-30
Wytwórca: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Chrzanowie
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: legitymacja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępniła Elżbieta Markiewicz
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: uczeń, legitymacja, szkolnictwo, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Chrzanów (pow. chrzanowski)
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Elżbiety Markiewicz"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.