Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Ryszarda Kapelana”

 

Licencja Polskiego Związku Kolarskiego na rok 1963

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, legitymacja, Polski Związek Kolarski, Górnik Trzebinia, Krakowski Okręgowy Związek Kolarski, Ryszard Kapelan


Dokument wydany dla Ryszarda Kapelana z klubu Górnik Trzebinia. Jest licencja dla kategorii 2 o numerze 20/63 ważna do 31 grudnia 1963 roku. Dokument opatrzony jest podpisem kapitana drużyny klubu [nieczytelny] oraz pieczęcią okrągłą Krakowskiego Okręgowego Związku Kolarskiego. Pieczęć częściowo na zdjęciu właściciela licencji - Ryszarda Kapelana. Na rok 1963 barwa licencji była szara o czym informuje napis na górze dokumentu. Na tylnej okładce dokumentu znajdują się miejsca na potwierdzenie udziału w wyścigach kolarskich, które nie są wypełnione.


Nazwa dokumentu: Licencja Polskiego Związku Kolarskiego na rok 1963
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Ryszarda Kapelana
Numer ID: CATL 43 A / 5.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1963-01-01 - 1963-12-31
Typ dokumentu: legitymacja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępnił Ryszard Kapelan
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, legitymacja, Polski Związek Kolarski, Górnik Trzebinia, Krakowski Okręgowy Związek Kolarski, Ryszard Kapelan
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Ryszarda Kapelana"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.