Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Ryszarda Kapelana”

 

Dyplom z 1957 roku za zajęcie IV miejsca w wyścigu kolarskim K.S. "Slavia-Ruda Śl."

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, wyścigi, dyplom, Ryszard Kapelan, Klub Sportowy Slavia z Rydy Śląskiej, imprezy sportowe


Dyplom dla Ryszarda Kapelana za zajęcie IV miejsca w wyścigu K.S. "Slavia - Ruda Śl." na dystansie 80 km, który pokonał w czasie 2:02'15 godziny. Wyścig odbył się 22.09.1957 roku. Dyplom jest ręcznie malowany i podpisany przez Komisję Sędziowską, prezesa K.S. "Slavia" J.Głąba oraz Kierownika Sekcji Kolarskiej tego klubu J. Kramarczyka [podpisy nieczytelne].


Nazwa dokumentu: Dyplom z 1957 roku za zajęcie IV miejsca w wyścigu kolarskim K.S. "Slavia-Ruda Śl."
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Ryszarda Kapelana
Numer ID: CATL 43 A / 5.3.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1957-09-09
Wytwórca: K.S. "Slavia"
Miejsce wytworzenia: Ruda Śląska
Typ dokumentu: dyplom
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępnił Ryszard Kapelan
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, wyścigi, dyplom, Ryszard Kapelan, Klub Sportowy Slavia z Rydy Śląskiej, imprezy sportowe
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Ryszarda Kapelana"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.