Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Ryszarda Kapelana”

 

Dyplom za zajęcie II miejsca w ulicznym wyścigu kolarskim Chrzanowa z 1957 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, wyścigi, dyplom, Chrzanów, Ryszard Kapelan, imprezy sportowe


Dyplom dla Ryszarda Kapelana za zajęcie II miejsca w ulicznym wyścigu kolarskim miasta Chrzanowa na dystansie 51 km (16 okrążeń), który pokonał w czasie 1:31'32. Wyścig odbył się 15 września 1957 roku. Podpisany jest i opatrzony pieczęcią Inspektora P.K.K.F oraz Przewodniczącego Komitetu [podpisy i pieczęcie nieczytelne].


Nazwa dokumentu: Dyplom za zajęcie II miejsca w ulicznym wyścigu kolarskim Chrzanowa z 1957 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Ryszarda Kapelana
Numer ID: CATL 43 A / 5.3.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1957-09-15
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: dyplom
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępnił Ryszard Kapelan
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: kolarstwo, sport, wyścigi, dyplom, Chrzanów, Ryszard Kapelan, imprezy sportowe
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Ryszarda Kapelana"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.