Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zbiory osób prywatnych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zbiory Pawła Kaczanowskiego”

 

Zawiadomienie Ogólnej Kasy Chorych dla Okręgu Krenau (Chrzanów) z 1942 roku

Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych, Słowa kluczowe: dokument, zawiadomienie, Chrzanów (pow. chrzanowski), okupacja niemiecka, II Wojna Światowa, służba zdrowia


Dokument wydrukowany jest w dwóch językach - niemieckim i polskim. Jest do zawiadomienie dla Walentego Żaka z Myślachowic o obowiązku zgłoszenia się na badania lekarskie do Chrzanowa 6 października 1942 roku na godzinę 9.00. Zawiadomienie wystawiono 29 września 1942 roku, podpis wystawiającego nieczytelny. Druga strona dokumentu wydrukowana jest w języku niemieckim. Dokument pochodzi ze zbiorów Pawła Kaczanowskiego.


Nazwa dokumentu: Zawiadomienie Ogólnej Kasy Chorych dla Okręgu Krenau (Chrzanów) z 1942 roku
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Zbiory osób prywatnych
Teczka (jednostki archiwalna): Zbiory Pawła Kaczanowskiego
Numer ID: CATL 43 A / 5.4.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1942-09-29
Wytwórca: Ogólna Kasa Chorych dla Okręgu Krenau
Miejsce wytworzenia: Chrzanów
Typ dokumentu: zawiadomienie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępnił Paweł Kaczanowski
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: dokument, zawiadomienie, Chrzanów (pow. chrzanowski), okupacja niemiecka, II Wojna Światowa, służba zdrowia
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zbiory Pawła Kaczanowskiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.