Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Albumy prywatne” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Album Pawła Kaczanowskiego”

 

Cementownia Górka w latach międzywojennych

Kolekcja (zbiór/zespół): Albumy prywatne, Słowa kluczowe: Trzebinia (pow. chrzanowski), Towarzystwo Akcyjne Fabryki Cementu "Górka" w Sierszy, przemysł, robotnik


Na zdjęciu widać grupę pracowników cementowni, być może wśród nich znajdują się również właściciele zakładu. Na dachu budynku znajduje się tablica z napisem "Górka" Towarzystwo Akcyjne Fabryki Cementu w Sierszy. W prawym rogu tablicy widnieje napis"S.Skrabacz i M.Tylko Kraków". Zdjęcie pochodzi z lat 1918-1927. Zdjęcie ze zbioru Pawła Kaczanowskiego.


Nazwa dokumentu: Cementownia Górka w latach międzywojennych
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Albumy prywatne
Teczka (jednostki archiwalna): Album Pawła Kaczanowskiego
Numer ID: CATL 43 J / 3.15.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1918-01-01 - 1927-12-31
Miejsce wytworzenia: Trzebinia-Siersza
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: MBP w Chrzanowie - udostępnił Paweł Kaczanowski
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Trzebinia (pow. chrzanowski), Towarzystwo Akcyjne Fabryki Cementu "Górka" w Sierszy, przemysł, robotnik
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Album Pawła Kaczanowskiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.